شیوه های پرداخت یوتکنیک

1) پرداخت اینترنتی :

مشتریان محترم یوتکنیک می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای مشتری ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش مشتریان محترم می‌شود.

2) کارت به کارت :

مشتریان محترم یوتکنیک در صورت نداشتن اطلاعات لازم برای پرداخت اینترنتی می‌توانند با هماهنگی شرکت و دریافت شماره کارت یا حساب از کارشناسان مربوطه اقدام به واریز وجه مورد نظر کنند. بدیهی است مشتری موظف می‌باشد پس از واریز وجه با کارشناسان مربوطه یوتکنیک تماس گرفته و اطلاعات واریزی را اعلام نماید و پس از تایید سیستم مالی سفارش مشتری ثبت میشود.

3) idpay :

در شرایطی که مبلغ سفارش بیشتر از سقف مجاز کارت به کارت باشد و مشتریان محترم امکان واریز به حساب را نداشته باشند شرکت یوتکنیک اقدام به ثبت درگاه پرداخت اینترنتی کاملا امن idpay نموده است. لذا مشتریان میتوانند بدون سقف واریز به میزان مورد نظر پرداخت وجه را انجام دهند. در این روش نیز مشتریان محترم موظف به اعلام اطلاعات واریزی پس از انجام عملیات پرداخت میباشند